Atribuită Cumpărare directă

Ridicarea,manipularea decedatului de la locul decesului cu autospeciala autorizata este de 200 Ron / persoana. Accesoriile necesare transportului (sac cadavru 1 sau 2 buc, etc.). Transportul se efectueaza pe toata raza , Judeţului Covasna. Pretul din catalog este valabil pentru transportul persoanei decedate de la locul decesului pana la SML COVASNA.

Număr anunț
DA27074952
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
MATE J. ZOLTAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26151678)
Cod CPV
98371000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat