Atribuită
Cumpărare directă
Imprimanta etichete Brother PT-P750W, Desktop, viteza maxim 30mm/sec, inaltime imprimare 18,1 mm, rezolutie 180 x 360 dpi, imprimare copii 1 - 5000, imprimare cod de bare 21, fonturi TrueType, 6 variatii, cutter auto complet si jumatate, setare lungme eticheta 25mm - 1000mm; Banda laminata Brother TZE-251, 24mm BLACK ON WHITE
- Număr anunț
- DA27064590
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30232100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 826 RON
- Valoare atribuită
- 826 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.