Atribuită Cumpărare directă

Calendar A3, 13 pagini + carton spate hârtie 200 gr tipar față, color finisare: spirală + agățătoare perete Tiraj- 175 buc modelul coperta cu copii- 4 buc modelul cu coperta teatru- 171 buc Tiraj total - 175 buc

Număr anunț
DA27064235
Autoritate contractantă
TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY (CUI 2491141)
Furnizor / câștigător
AGENTIA DE PRINT SI TIPAR S.R.L. (CUI 30862768)
Cod CPV
22140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.981,25 RON
Valoare atribuită
3.981,25 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.981,25 RON

din 3.981,25 RON estimat