Atribuită
Cumpărare directă
CAROTA 40MM - 1 buc - pret ron fara tva : 255 lei CAROTA 50MM - 1 buc -pret ron fara tva : 277 lei CAROTA 65MM - 1 buc - pret ron fara tva :295 lei CAROTA 80MM - 1 buc - pret ron fara tva : 309 lei Set 32 DE BITI BOSCH -2 buc - pret unitar ron fara tva : 43.84 DT0109-QZ=87,68 lei Set insurubare si gaurire 109 accesorii DEWALT - 1 buc - pret unitary ron fara tva : 158.26 lei Trusa scule electrician, NEO TOOLS, 01-310, 108 piese, CrV- 1 buc- 971 lei Foarfeca electricinei KNIPEX-90,16lei/buc
- Număr anunț
- DA27079092
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44512940-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.533,26 RON
- Valoare atribuită
- 2.533,26 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.