Atribuită Cumpărare directă

DURAZIV AT32 ADEZIV POLISTIREN - 144 BUC - 22.35 RON/BUC TOTAL: 3218.40 RON

Număr anunț
DA27059681
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
24911200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.218,40 RON
Valoare atribuită
3.218,40 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.218,40 RON

din 3.218,40 RON estimat