Atribuită
Cumpărare directă
Textmarker Job 4 bucati/set Schneider" 10 buc 8.18 81.80 2 HCA4BAS " Hartie copiator A4 Eurobasic 80 g/mp, 500 coli/top" 150 top 12.40 1860.00 3 E11234 " Biblioraft A4 75 mm Economy Esselte portocaliu" 30 buc 9.12 273.60 4 E11279 Biblioraft A4 75 mm Economy Esselte mov 30 buc 9.12 273.60 5 E11282 Biblioraft A4 75 mm Economy Esselte turcoaz 30 buc 9.12 273.60 6 926376 " Pix Round Stic Clic 1 mm Bic albastru" 100 buc 1.37 137.00 7 DOSPLINR " Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki rosu" 500 buc 0.39 195.00 8 DOSPLINV " Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki verde" 500 buc 0.39 195.00 9 DOSPLINB Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki albastru inchis 250 buc 0.39 97.50 10 FOLDOCA4 Folii protectie pentru documente A4 40 microni 100/set 30 buc 5.67 170.10 11 1101001 Corector fluid cu pensula 20 ml Bic 30 buc 4.20 126.00 12 129001 Marker tabla alba Maxx 290 Schneider negru 132 buc 3.98 525.36 13 129002 Marker tabla alba Maxx 290 Schneider rosu 132 buc 3.98 525.36 14 129003 " Marker tabla alba Maxx 290 Schneider albastru" 132 buc 3.98 525.36 15 129005 Marker tabla alba 290 Maxx Schneider verde 132 buc 3.98 525.36 16 PEKL257C Roller cu gel Energel cu mecanism 0.7 mm Pentel albastru 36 buc 6.99 251.64 17 PEBL37B " Roller cu gel Energel cu mecanism 0.7 mm Pentel rosu" 36 buc 6.99 251.64 18 DB690100 " Set alonje diverse culori. 25buc/set Durable" 4 buc 2.21 8.84 19 025-0415 " Perforator 40 coli Evolution B240 negru Novus" 10 buc 57.40 574.00 20 020-1287 Capsator 30 coli St
- Număr anunț
- DA27062835
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COM SINMIHAIU ROMAN (CUI 29144772)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.445,37 RON
- Valoare atribuită
- 13.445,37 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.