Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ARTICOLE 1 UNI SCAUN DIRECTORIAL ORION 1 PRO X PREM.RED ANTIG.G12 CO 1 CLEAR VISION SOL.PARB.-40C 1 VORTEX CLFVO4220 RADIATOR 2 CASTROL EDGE 5W-30 5L 4 PREMIORRI 215/65R16 98T VIA 1 VARTA 56AH BLACK DINAMIC

Număr anunț
DA27078679
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Brasov (CUI 4384290)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.839,41 RON
Valoare atribuită
1.839,41 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.839,41 RON

din 1.839,41 RON estimat