Atribuită Cumpărare directă

Adaptor USB 3.0 Ethernet PXE, Dell Cod produs: 470-ABBT; Mouse Microsoft Mobile 1850, Wireless, Negru Cod produs: 7MM-00002

Număr anunț
DA27107206
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
31111000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,42 RON
Valoare atribuită
310,42 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,42 RON

din 310,42 RON estimat