Atribuită
Cumpărare directă
Dozator – dispenser automat, antifurt, cu montaj pe perete pentru dezinfecţia mâinilor. - Aparat dotat cu senzor inteligent cu infraroşii şi un design complet fără atingere,prin picurarea- Descarcă rapid produsul igienizant sau antiseptic, fără atingerea dispozitivului - Vizualizarea nivelului de igienizant sau antiseptic prin fereastra frontală - Poate fi utilizat cu alimentator CC sau baterii. - Economiseşte utilizarea energiei electrice, un schimb de baterii poate fi utilizat pentru minimum 250.000 de utilizări - Consumul de produs igienizant sau antiseptic poate fi reglat la cerere de către producător Intre 0,8 şi 2 ml ȋn funcţie de versiunea aleasă picurare, pulverizare sau spumare. - Produsul deţine certificat CE Nr. TB 200325020 din 02.04.2020 pe baza ȋndeplinirii standardelor 2011/65/EU&2015/863/EU; 2013/56/EU; IEC 62321:2013/2015/2017 şi a raportului de testare nr. TB –RoHS 172225.
- Număr anunț
- DA27061526
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
- Cod CPV
- 39831700-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.