Atribuită
Cumpărare directă
Instruirea in domeniul SSM (securitate si sanatate in munca) - instruirea introductiv generala, - instruirea la locul de munca, - instruirea periodica suplimentara -TRIMESTRIAL Se va incheia act aditional pe o perioada de 4 luni incepand cu data de 01.01.2021-30.04.2021.
- Număr anunț
- DA27104553
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MEHEDINTI (CUI 11308023)
- Furnizor / câștigător
- SENZA PAURA SRL (CUI 27519817)
- Cod CPV
- 71356200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,18 RON
- Valoare atribuită
- 462,18 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.