Atribuită
Cumpărare directă
NIVELA LASER GCL 2-15 0601066E00 1 buc, LAMPA GAZ PG900 / PG400 KREATIV 2 buc, MENGHINA BANC OTEL HOLZER 150MM 124/3027 1 buc, FIERASTRAU CU LAMA FIXA SW48 L FISKARS 2 buc, NIVELA CU RIGLA HOLZER 800MM 770 2 buc, DISPOZITIV TAIAT GRESIE SIRISMART80 PROF 1 buc, SCARA AL FORTE TREPTE LATE 2X5 9405 1 buc, ROABA LIMEX 100L 2 buc. Se solicita certificat de conformitate si de garantie
- Număr anunț
- DA27081819
- Autoritate contractantă
- UM 0526 TG. MURES (CUI 4322998)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.100,52 RON
- Valoare atribuită
- 3.100,52 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.