Atribuită
Cumpărare directă
Rezerva aparat camera (Citrice si liliac alb); Burete de vase Acord cu canelura; Ajax solutie detergent curatat geam geamuri cu pulverizator 500 ml; Asevi, recipient 1 litru; Domestos dezinfectant bai, toalete 750 ml; Fairy detergent vase 800 ml; Lavete umede ACORD, 3 buc/set; Lavete microfibra universala 30*30cm; Sano lavete uscate SUSHI *40 buc/rola; Zewa, hartie igienica 3 straturi parfumata *4buc/set; Hartie igienica Onda roz, 2 straturi *40 buc/bax; Domestos, 55 gr.; Prosop bucatarie 2 straturi celuloza 350 foi; Pons wc odorizant 200 ml; saci menajeri 60L * 20 buc negri FINO; Avias, recipient 1 l; Dove 100 gr. Servetele tip z, verzi 170 foi/pachet.
- Număr anunț
- DA27085203
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.910,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.910,06 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.