Atribuită Cumpărare directă

Amenajare parc sat Matraca, comuna Ulmi, judetul Dambovita-REST DE EXECUTAT- conform documentatie atasata

Număr anunț
DA27072918
Autoritate contractantă
COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
Furnizor / câștigător
UTIL-GABMIR SRL (CUI 29823030)
Cod CPV
45212130-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.743,28 RON
Valoare atribuită
79.743,28 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.743,28 RON

din 79.743,28 RON estimat