Atribuită Cumpărare directă

REPARATII CONFORM DEV. NR. 478 23.09.2020 FILTRU ULEI + ULEI 5W30 FILTRU AER FILTRU COMBUSTIBIL FILTRU POLEN DISC FRANA FATA SET PLACUTE FRANA FATA BIELETA DIRECTIE CATADIOPTRU DR RULMENT SENZOR TURATIE ROATA

Număr anunț
DA27089430
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.149,59 RON
Valoare atribuită
2.149,59 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.149,59 RON

din 2.149,59 RON estimat