Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire Impachetare Cant. Pret Valoare 0363P Salmonella enterica serovar Typhimurium ATCC® 14028™* 2 Tulpini 1 363.27 363.27 0360P Staphylococcus aureus subsp. aureus ATCC® 25923™* 2 Tulpini 1 266.70 266.70 0680P E. COLI ATCCreg; 10536trade;° 2 Tulpini 1 401.67 401.67 0443P C. ALBICANS ATCCreg; 10231trade;° 2 Tulpini 1 401.67 401.67 0366P Enterococcus faecalis ATCC 29212 2 Tulpini 1 363.27 363.27 0353P Pseudomonas aeruginosa ATCC® 27853™* 2 Tulpini 1 266.70 266.70 0686P L. MONOCYTOGENES ATCCreg; 19114trade;° 2 Tulpini 1 401.67 401.67 0815P L. IVANOVII ATCCreg; 19119trade;° 2 Tulpini 1 401.67 401.67 0814P L. INNOCUA ATCCreg; 33090trade;° 2 Tulpini 1 401.67 401.67 0697P R. EQUI ATCCreg; 6939trade;° 2 Tulpini 1 401.67 401.67 0207P P. NOTATUM ATCCreg; 9179trade;° 2 Tulpini 1 401.67 401.67 0315P C. FREUNDII ATCCreg; 8090trade;° 2 Tulpini 1 363.27 363.27 0486P B.SPIZIZENII ATCCreg; 6633trade;° 2 Tulpini 1 316.11 316.11 0318P C.PERFRINGENS ATCCreg; 13124trade;° 2 Tulpini 1 401.67 401.67 Total pachet : 5.152,68 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA27103413
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33698100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.152,68 RON
- Valoare atribuită
- 5.152,68 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.