Atribuită Cumpărare directă

TEAVA RECTANGULARA 20X20X2.0 - 390 ML - 4.15 RON/ML OTEL LAT 30X3 - 171 KG - 4.37 RON/KG TOTAL: 2365.77 RON

Număr anunț
DA27084667
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44163100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.365,77 RON
Valoare atribuită
2.365,77 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.365,77 RON

din 2.365,77 RON estimat