Atribuită Cumpărare directă

Manusi de examinare confectionate din nitril, nepudrate. 100 buc/cut. marimea S- 10 cutii= 500 perechi Marimea M- 20 cutii= 1000 perechi Marimea L- 10 cutii= 500 perechi

Număr anunț
DA27091626
Autoritate contractantă
SCOALA DE PERFECTIONARE A PREGATIRII PESONALULUI POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 6752789)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.352 RON
Valoare atribuită
2.352 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.352 RON

din 2.352 RON estimat