Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA - cu decontare directa pentru asigurat persoana juridica, pentru 1 autoutilitara inmatriculata permanent in Romania, judetul Dolj, marca Ford model Puma,999 cmc, 92 kw, 1760 kg, 5 locuri, clasa B/M: B1 Perioada asigurata : 12 luni cu inceput valabilitate Ianuarie 2020.

Număr anunț
DA27074415
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE DOLJ (CUI 4830015)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.061,09 RON
Valoare atribuită
1.061,09 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.061,09 RON

din 1.061,09 RON estimat