Atribuită
Cumpărare directă
1.Halat EXAMINARE( protectia / pt vizitator, nesteril, u.f. BIOSAFE, culoare verde sau albastru cu legaturi , 35-40 de grame /mp Mod de ambalare: 1 buc. - 300 buc. 2. Comprese sterile din TIFON, pentru uz medical, dimenisuni : 10x10cm - 100 buc. TINE LOC DE COMANDA!
- Număr anunț
- DA27102173
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASITENTA MEDICO-SOCIALA AGNITA (CUI 15959008)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.190 RON
- Valoare atribuită
- 1.190 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.