Atribuită Cumpărare directă

Achizitie componente revizie, lichide speciale si anvelope conform anunt ADV1190117.

Număr anunț
DA27085290
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Pitesti (CUI 21810425)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.073,39 RON
Valoare atribuită
10.073,39 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.073,39 RON

din 10.073,39 RON estimat