Atribuită Cumpărare directă

FOLIE 1*100,08 lei 2. HARTIE IGIENICA 1*75,63 lei 3, ROLE HARTIE 1*74,37 lei 4 POXILINA 1*9,66 lei

Număr anunț
DA27085487
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONOP (CUI 29028930)
Furnizor / câștigător
SAB BIDAAL S.R.L. (CUI 39478230)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259,74 RON
Valoare atribuită
259,74 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259,74 RON

din 259,74 RON estimat