Atribuită
Cumpărare directă
Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze un dispozitiv SSD Samsung 860 EVO 500GB SATA III 7 mm 2.5 inch cu urmatoarele specificatii tehnice: capacitate 500 GB Form Factor 2,5 inch, viteza, scriere 520 MB/s, viteza citire 550 MB/s, necesar subscrisei pentru optimizarea echipamentelor din proprietate, respectiv a computerelor portabile.
- Număr anunț
- DA27103573
- Autoritate contractantă
- GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 30233180-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,94 RON
- Valoare atribuită
- 294,94 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.