Atribuită
Cumpărare directă
90620717 GLADE AEROSOL MUGUET 300M PC 2 60958212 GLADE AEROSOL PEONY 300 M BU 1 41898594 GLADE SPRAY BAMBOO 300ML BU 1 41939927 GLADE SPRAY CITRUS 300ML BU 1 36311983 AMBULEX MAN.LATEX L 100BU CU 1 36311967 AMBULEX MAN.LATEX M 100BU CU 2 44153856 MULTI MAN CAUCIUC MARI BU 3 44153831 MULTI MAN CAUCIUC MIJL BU 4 29414265 JASOL SAP.LIC.FARA COLORA BU 3 46705414 JASOL SAPUN LICHID 5L BU 3 31965890 ALUFIX EC.SACI MEN.35L/30 BU 10 18124982 ALUFIX ECON.SACI MEN.60L BU 10 54678651 ALUFIX SACI MEN.INC.120L PG 7 14408355 ALUFIX PROF.SACI MEN.280L BU 3 36348977 REGINA DEL.LAVANDA H.IG.3 BU 3 20685830 REGINA/VOLARE H.IG.PIERS3 PG 4 20667564 REGINA/VOLARE HART.IG.3ST PG 3 69337053 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 4B BU 2 40237976 SELGROS PROS.HART.2STR.15 BU 3 39021563 WIPE OUT SAP.L.PIERS500ML BU 3 29174588 PERIND COADA LEMN 1,2M BU 14
- Număr anunț
- DA27065510
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 822,63 RON
- Valoare atribuită
- 822,63 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.