Atribuită Cumpărare directă

Cod Denumire UM Cantitate Acceptat Livrat Pret Valoare neta 0946-EP Folie aluminiu l=44 cm, 12 microni- 1040 gr net/rola BUC 40 40 0 33.00 1,320.00 9031SP Folie prospetime 0,45/300m, 4 buc/bax BUC 20 20 0 16.25 325.00 9185 Hartie pt copt 0.39x50m, rola , no brand BUC 10 10 0 16.82 168.20 3 70 1,813.20

Număr anunț
DA27085180
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39224300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.813,20 RON
Valoare atribuită
1.813,20 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.813,20 RON

din 1.813,20 RON estimat