Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale curatenie

Număr anunț
DA27108277
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29165988)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI 5351487)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.378,80 RON
Valoare atribuită
9.378,80 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.378,80 RON

din 9.378,80 RON estimat