Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de suport, mentenanță si hosting site perioada 01.01.2021- 30.04.2021

Număr anunț
DA27087981
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Leonardo da Vinci (CUI 32582438)
Furnizor / câștigător
INTERNET SI TEHNOLOGIE S3 SRL (CUI 38189005)
Cod CPV
72000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat