Atribuită Cumpărare directă

SERVER DELL POWEREDGE R740 - config conform oferta din 14.12.2020 2x CPU Intel Xeon 4208/256GB DDR4 ECC/ 2x 300GB 15k, 6x 4TB 7.2K /H730p/ DVDRW-USB Windows Server 2019 licenta OEM -pentru 16 core Garantie: 24 luni

Număr anunț
DA27090183
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48820000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105.040 RON
Valoare atribuită
105.040 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105.040 RON

din 105.040 RON estimat