Atribuită
Cumpărare directă
MARS 2PACK K.SIZE 70G BU 174 1 375,84 CHIO CHIPS SARE 65G BU 29 6 360,18 CROCO CRACKERS SUSAN 100G BU 174 1 220,98 ETI DARE NAP.CR.LAMAIE 66 BU 174 1 414,12 EUGENIA CR.CACAO 24X36G BU 6 24 105,12 MILKA CHOCOCOOKIE 135G CU 174 1 643,80 OREO CHOC O BROWNIE154G BU 174 1 582,90 MILKA TRIPLE CH.CARA90G BU 474 1 1303,50
- Număr anunț
- DA27104368
- Autoritate contractantă
- COMUNA RICIU (CUI 4375941)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.006,44 RON
- Valoare atribuită
- 4.006,44 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.