Atribuită
Cumpărare directă
diblu 4xo,34=1,36 nit 2x4,96=9,92 grebla 1x21,76=21,76 spray verde 1x13,36=13,36 panza bonfaier 1x1,35=1,35 diblu 40x0,34=13,60 holsurub 40x0,295=11,80 holsurub 310x0,135=41,85 nit 4x2,10=8,40 butuc yala 1x27,65=27,65 holsurub 200x0,11=22 bit 5x2,10=10,50 prelungitor bit 1x3,28=3,28 burghiu 2x4,96=9,92 holsurub 300x0,110=33 surub 30x0,71=21,30 piulita30x0.076=2,28 cisme protectie 2x31,01=62,02 surub 20x0,0664=13,28 piulita 20x 0,076=1,52 saiba 20x0,067=1,34 vopsea negru intermitent 1x7,48=7,48 chit 1x46,13=46,13 smirghel 1x22,61=22,61 cleste sudura 1x12,52=12,52 diblu 1x36.89=36.89 holsurub 69x0,34=23,46 surub 69x0,30=20,70 surub 10x0,60=6 surub 10x0,41=4,10 holsurub autifiletant 200x0,252=50,40
- Număr anunț
- DA27104371
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 41017085)
- Furnizor / câștigător
- BICONMAR SRL (CUI 8269161)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 561,78 RON
- Valoare atribuită
- 561,78 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.