Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE 11,5 ML SINA ALUMINIU 2 CANALE ( 5 BUC), SINA CORTINA CU ATIONARE 6M ( 1 BUC), PERDEA 20M ( 4 BUC), DRAPERIE CATIFEA 29M ( 11 BUC), CARLIG DECOR 11BUC, DECOR CATIFEA 11 BUC, MANOPERA MONTAJ

Număr anunț
DA27080039
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LIVIU REBREANU (CUI 4722463)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
39515100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.833 RON
Valoare atribuită
4.833 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.833 RON

din 4.833 RON estimat