Atribuită Cumpărare directă

Tableta Allview Viva H1003LTE PRO/1 (cu servicii internet mobil incluse) achizitionate conform OUG nr.144/2020 prin Programul Operational Competitivitate la un pret de 816 ron /luna/tableta ,pentru o perioada de 24 luni.

Număr anunț
DA27088567
Autoritate contractantă
COMUNA MAGURENI (CUI 2844081)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.640 RON
Valoare atribuită
134.640 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.640 RON

din 134.640 RON estimat