Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANTA GDPR

Număr anunț
DA27101125
Autoritate contractantă
Comuna Catina (Primaria comunei Catina) (CUI 4055785)
Furnizor / câștigător
"GRECU SI ASOCIATII - SOCIETATE CIVILA DE AVOCATI" (CUI 35771768)
Cod CPV
79410000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.045 RON
Valoare atribuită
17.045 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.045 RON

din 17.045 RON estimat