Atribuită
Cumpărare directă
Romania de interior 1,35x0,9m - 15buc x 42,21ron/buc = 633,15ron Romania de interior 0,9x0,6m - 10 buc x 31,42ron/buc = 314,2ron Romania de interior 2,1x0,1,4m - 4buc x 47,0ron/buc = 188,0ron Romania de exterior 1,35x0,9m - 10buc x17,69ron/buc = 176,9ron Romania de exterior 0,9x0,6m - 9 buc x 12,6ron/buc = 113,4ron
- Număr anunț
- DA27096377
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- HERALDICA SRL (CUI 20256411)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.425,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.425,65 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.