Atribuită Cumpărare directă

1 buc Microfon Shure BETA 58 A microfon dinamic supercardioid. 50 - 16.000Hz 290 Ohm dimensiuni: 160 x 50 mm greutate: 278 g include: nuca si husa.

Număr anunț
DA27099443
Autoritate contractantă
Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
32341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
604,20 RON
Valoare atribuită
604,20 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

604,20 RON

din 604,20 RON estimat