Atribuită
Cumpărare directă
UAT Comuna Rusetu doreste sa achizitioneze pixuri pilot -30 buc-albastru; pixuri de unica folosinta Pensan ALBASTRU 20152525-63 buc, pensan rosu- ROSU-20152547-9 buc, pixuri cu gel Pensan- ALBASTRU - 20146101-21, ROSU - 20146203 -3, marker -3 buc - ALBASTRU:20710401, 3 buc - NEGRU:20710402; 1 buc-ROSU:20710403: 1 buc- VERDE: 20710404, scoci trei buc- maro, creioane mecanice Pilot -4 buc, mine creion pilot 0,7-4 buc.
- Număr anunț
- DA27084022
- Autoritate contractantă
- Comuna Rusetu (CUI 3724431)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192121-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 331,84 RON
- Valoare atribuită
- 331,84 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.