Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SANITARE 44411000-4 Articole sanitare (Rev.2) Rezerva trafalet (2buc x3.78lei), disc flex 125 (12buc x4.62lei), pistol silicon (1buc x22.69lei), montaj kitt (1buc x15.97lei), disc flex 125 (8buc x4.62lei), diluant 1l (3buc x8.40lei), vopsea ideea 0.75 (4buc x19.33lei), trafalet cu tavita (1buc x15.13lei), pensula (1buc x5.46lei) Pret-261.73 lei

Număr anunț
DA27103582
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE (CUI 19080302)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,73 RON
Valoare atribuită
261,73 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261,73 RON

din 261,73 RON estimat