Atribuită
Cumpărare directă
Canapea de examinare formată din 2 secțiuni fixe, fără cap rabatabil, cu schelet metalic și tapițerie roșie din piele ecologică, ideală pentru examinarea pacienților. Caracteristici și beneficii canapea examinare: Secțiunea pentru trunchi și membre este fixă, iar cea pentru cap este montată la un unghi de aproximativ 20 de grade față de orizontala blatului; Cadrul și picioarele sunt metalice, vopsite electrostatic gri metalizat; Blaturile secțiunilor din pal sunt căptușite cu burete gros de 3 cm și tapiterie din piele ecologică; Dispune de o structură demontabilă ce permite transportul cu ușurință; Dimensiuni (L x l x Î): 185 cm x 62 cm x 60 cm; Canapeaua beneficiază de o garanție de 24 de luni oferită de producător; Produs fabricat în România, pe comandă; Termenul de execuție: 14 zile lucrătoare; Canapeaua este disponibilă pe culoarea roșie, dar se poate realiza și pe alte nuanțe, în funcție de variantele disponibile în paletar..
- Număr anunț
- DA27093614
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
- Cod CPV
- 33192100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.670 RON
- Valoare atribuită
- 1.670 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.