Atribuită Cumpărare directă

Acid acetic glacial 99.5 % AGR 1 litru CH3COOH Puritate: ≥ 99.5% Ambalare : recipient din plastic cu dop filetat PP28 Capacitate : 1 Litru Acetaldehida (CH3CHO) ≤ 0.01% Substante care reduc KMnO4 ≤ 0.02% Clorura (Cl–) ≤ 0.0001% Densitate la 20°C 1.049-1.052g/ml Reziduu la evaporare ≤ 0.002% Fier(Fe) ≤ 0.00006% Sulfati (SO4) ≤ 0.0002% Metale grele (Pb) ≤ 0.0001% Reglementari : CH3COOH M.W : 60.05 CAS : 64-19-7 / EC : 200-580-7 EC INDEX : 607-002-00-6 / UN : 2789 IMDG : 8(3) II UN 2789 / H : H314-H226

Număr anunț
DA27101087
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA AJUDETULUI GALATI (CUI 11314530)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,10 RON
Valoare atribuită
131,10 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,10 RON

din 131,10 RON estimat