Atribuită Cumpărare directă

Memorie RAM HP, U-DIMM, DDR4, 4GB, 2400MHz, CL17, PC4 Placa video Asus Radeon R7 240 2GB GDDR5, PCI-E, 1024MB DDR3, 64bit, 625 MHz, 1200 MHz, HDMI, DVI, VGA, HEATSINK

Număr anunț
DA27100460
Autoritate contractantă
Liceul de Arte Corneliu Baba (CUI 12142173)
Furnizor / câștigător
SMART SYSTEM SRL (CUI 15224804)
Cod CPV
30236110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.276,69 RON
Valoare atribuită
4.276,69 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.276,69 RON

din 4.276,69 RON estimat