Atribuită
Cumpărare directă
Clasa de utilizare Profesionala Gaurire - Insurubare Diametru maxim gaurire otel 10 mm Diametru maxim gaurire zidarie 10 mm Diametru maxim gaurire lemn 20 mm Diametru maxim suruburi - mm Caracteristici operationale Trepte de viteza 2 trepte Trepte moment de torsiune - Turatie la mers in gol 1800 rpm Valoare vibratii emise 21.5 m/s2 Moment de torsiune 50 Nm Numar percutii 27000 percutii/min Sistem de prindere Domeniu prindere mandrina 13 mm Caracteristici acumulatori Capacitate acumulatori 2 Ah Numar acumulatori 2 acumulatori Tip acumulatori Li-Ion Tensiune acumulatori 18 V Dotari Valiza de transport speciala Motor fara perii NU Led de iluminare DA Indicator nivel de incarcare DA Functie impuls NU Mandrina detasabila NU Accesorii suplimentare DA Set de livrare 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 2 Ah Incarcator SC 30 Accesorii Valiza de transport si depozitare Dimensiuni Greutate 1.6 kg Zgomot Nivel putere sonora 100 dB Informatii suplimentare Informatii suplimentare Turatia in gol: 450-1800 rpm Maner softgrip Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni
- Număr anunț
- DA27102046
- Autoritate contractantă
- Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42622000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 675,96 RON
- Valoare atribuită
- 675,96 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.