Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Produs sau serviciu Cant. U.M. Pret buc. Val. TVA Val. TVA Total 1 Evaluarea Nationala 2021 CONFORM model MEC 02 nov 2020 - Limba si literatura romana - 40 de teste complete cu rezolvari si sugestii de rezolvare Cod: 3200 - Editura Delfin - A1G1 15 BUC 21.7143 325.71 5% 16.29 342 Total fara TVA 5 % 325.71 Lei Total TVA 5 % 16.29 Lei Total 342 Lei
- Număr anunț
- DA27090926
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU (CUI 14182727)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325,71 RON
- Valoare atribuită
- 325,71 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.