Atribuită
Cumpărare directă
019573 PARCHET FP170 8MM CL 31 CORDOBA OAK PAC 38 4017454 FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) ROL 4 4010246 IMBINARE PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET SET 24 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc PUN 12 5015199 TESATURA FIBRA STICLA 145G(50MP/ROLA) ROL 10 5015793 TINCI EXTERIOR BAUMIT PERLA WHITE 25 KG BUC 30 5004501 PROFIL PVC COLT CU PLASA 22X22 MM / 2,5M BUC 80 5008530 ADEZIV CERESIT CM11 25KG PLUS GRI BUC 40 5008020 SET GRAT+TRAF ACRIL VERD 250X18X8MM 7460 SET 5
- Număr anunț
- DA27110328
- Autoritate contractantă
- U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.192,83 RON
- Valoare atribuită
- 5.192,83 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.