Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE MATERIALE DE CONSTRUCTII, CARE SA CONTINA: -Grund 4l -2buc -Diblu gips carton -4buc -Butuc yala -2buc -Ciment 40kgm -2saci -Silicon -1buc -Piulita M8 -600buc -Vopsea danke 750ml -2buc -Sarma zincata -8.50kg -Balama -4buc -Platbanda 40x5 -1buc -Vinclu -1buc -Tesla -2buc -Membrana poliester ardezie 4.5kg /mp-2buc -Bomfaier -1buc -Panza bomfaier -2buc -Cot burlan -1buc -Cuie -2kg -Priza -1buc -Fasung -2buc -Stecher -2buc -Balama -4buc -Grund 0.75l -2buc -Disc -3buc -Surub autoforant -1000buc -Broasca ușa -2buc -Sild ușa -2buc -Butuc yala cz 80 -2buc -Platbanda 40x4mm -2buc
- Număr anunț
- DA27095946
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- ARCOMPANY S.R.L. (CUI 15293456)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.253,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.253,36 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.