Atribuită Cumpărare directă

Achiztia unui ELEVATOR(scaun persoane dizabilitati-urcare pe sistem teava) necesar pentru beneficiarii CRPV ODOBESTI, centru aflat in subordinea DGASPC VRANCEA. DESCRIERE: SCAUN PERSOANE CU DIZABILITATI : -SARCINA MAXIMA – 125 KG -BRATE LATERALE -VITEZA 0.15 METRI / SECUNDA ACTIONAT DE BATERII 2 BUC 12V SURSA DE ALIMENTARE 230V 0.35 A -SEZUT SI SUPORT DE PICIORE RABATABILE -2 TELECOMENZI CAPETE DE LINIE -COMANDA SI PE SCAUN -URCARE PE SISTEM TEAVA CU CREMALIERA ANCORAT PERETE Dispozitivul este necesar pentru persoanele cu dizabilitati locomotorii pentru a urca/ cobora la etajul cladirii care nu este dotata cu lift ( avand in vedere specificul centrului) si la recomandarea Consiliului de Monitorizare Bucuresti. Produsul va fi insotit de certificat de conformitate, factura si garantie. Transportul este inclus in pret.

Număr anunț
DA27112185
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
ELEVATOR - SYSTEMS S.R.L. (CUI 27510672)
Cod CPV
42417000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.500 RON
Valoare atribuită
47.500 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.500 RON

din 47.500 RON estimat