Atribuită Cumpărare directă

Tableta grafica Wacom One 13 Creative Pen Display

Număr anunț
DA27078642
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC GH.SINCAI (CUI 4736434)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
39292100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.686,54 RON
Valoare atribuită
1.686,54 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.686,54 RON

din 1.686,54 RON estimat