Atribuită
Cumpărare directă
Pachet CASCO RCA RCA 1 AUTOTURISM / DACIA / DUSTER / 1.5 L / 80 KW / 2015 , capacitate cilindrică: 1461 cmc alarmă: NU kilometraj: 90000 anul fabricației: 2015 tonaj: 1875 kg Prima de asigurare RCA cu Clauza opțională Decontare Directă 624.60 RON CASCO 2. AUTOTURISM / DACIA / DUSTER / 1.5 L / 80 KW / 2015, capacitate cilindrică: 1461 cmc alarmă: NU kilometraj: 90000 anul fabricației: 2015 tonaj: 1875 kg SUMĂ ASIGURATĂ 27,072.00 Prima de asigurare 1,265.10 Total CASCO+RCA = 1889.70 LEI
- Număr anunț
- DA27101338
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII BOTOSANI (CUI 13584076)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.483,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.483,34 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.