Atribuită Cumpărare directă

TELEVIZOARE

Număr anunț
DA27103861
Autoritate contractantă
Scoala Generala "Kos Karoly" Gheorgheni (CUI 12789782)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.041,93 RON
Valoare atribuită
5.041,93 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.041,93 RON

din 5.041,93 RON estimat