Atribuită
Cumpărare directă
Kit-ul contine: 1. Acumulator camera video Sony HDR-XR200VE- 1 buc x 119,00 lei= 119,00 lei fara TVA 2. Acumulator camera video Sony HDR-CX260VE- 1 buc x 119,00 lei= 119,00 lei fara TVA 3. Saci de hartie- 50 buc x 4 lei= 200,00 lei fara TVA 4. Scotch - 20 buc x 5 lei= 100,00 lei fara TVA 5. Punga plastic ziplock 20x30 cm- 100 buc x 0,30 lei= 30,00 lei fara TVA 6. Punga plastic ziplock 30x40 cm- 100 buc x 0,40 lei= 40,00 lei fara TVA 7. PVS200 Kit de recuperare a probelor de pe toate suprafetele- 1 buc x 1.133,00 lei= 1.133,00 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA27079506
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4298105)
- Furnizor / câștigător
- ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
- Cod CPV
- 35000000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.741 RON
- Valoare atribuită
- 1.741 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.