Atribuită
Cumpărare directă
Ecograf doppler Color cu sondă convexă, liniară și printer multifuncțional ce oferă o soluție completă pentru examinări abdominale, de obstetrică și ginecologie, de părți moi, musculo-scheletale, vasculare, de urologie, pediatrie și aplicații de cardiologie ( conform oferta inregistrata la sediul achizitorului cu nr.18992/11.12.2020). Garantie 24 luni.
- Număr anunț
- DA27079809
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIMANU (CUI 4671688)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.281 RON
- Valoare atribuită
- 99.281 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.