Atribuită Cumpărare directă

Edan SE-1200 Express Basic este un electrocardiograf cu 12 canale si achizitie simultana pe 12 canale, avand performante clinice precise si cu un design usor de utilizat. Este echipat cu o tastatura alfanumerica complexa, precum si cu o operare practica printr-o singura atingere, cu comenzi rapide pentru varsta si gen. Dispune de un ecran LCD color de 8 inch pentru examinarea optima a rezultatelor. Ecranul are functie de hibernare pentru a prelungi durata de viata a LCD-ului, precum si pentru a economisi energia Pe ecran se afiseaza meniul de operare, parametrii ECG si electrocardiogramele Pentru a va ajuta in diagnosticare, aparatul Edan SE-1200 Express Basic dispune de 120 de secunde in timp real pentru formarea undelor ECG si revizuire, precum si capacitatea de a extinde imprimarea odata detectata o aritmie. Este de asemenea echipat program de masuratori si interpretari automate testate de baza de date CSE / AHA / MIT. Electrocardiograful Edan SE-1200 Express Basic are o memorie interna pentru aproximativ 350 rapoarte ECG, care poate fi marita cu un flash disk USB. Are capacitatea de a inregistra 12 derivatii ECG si de a imprima aceste inregistrari cu o imprimanta termica de inalta rezolutie incorporata atat pe hartie termica normala, cat si pe hartie fax de dimensiune A4. OPTIONAL pentru Edan SE-1200 Express Basic ar fi software-ul Smart ECG Viewer care ar ajuta la gestionarea datelor. Edan SE-1200 Express Basic este echipat cu o baterie Li-on incarcata incorpora

Număr anunț
DA27083321
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33124100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat